تولید کننده دستگاه های صنعتی شستشوی مبل و موکت

خدمات کرگیری بتندستگاه های مشابه با دستگاه کرگیری بتن دستگاه هایی هستند که برای سوراخ کردن یا نمونه برداری از بتن یا مصالح دیگر مانند آسفالت، سنگ، فلز و غیره استفاده می شوند. این دستگاه ها معمولا از مته های دیاموند یا کاربیدی برای برش ماده مورد نظر بهره می برند. برخی از انواع دستگاه های مشابه با دستگاه کرگیری بتن عبارتند از:

 

  • دستگاه دریل: دستگاهی است که با استفاده از مته های مختلف، سوراخ های کوچک یا بزرگ در بتن یا مصالح دیگر ایجاد می کند. این دستگاه می تواند برقی، باتری دار، بنزینی یا هوایی باشد. دستگاه دریل برای انجام کارهای ساده و روتین مانند نصب پیچ و رولپلاک، اتصال لوله ها و کابل ها، نمونه برداری از آسفالت و غیره به کار می رود.
  • دستگاه برش بتن: دستگاهی است که با استفاده از تیغه های دیاموند، بتن یا مصالح دیگر را به صورت خطی یا دایره ای برش می دهد. این دستگاه می تواند برقی، بنزینی یا هیدرولیکی باشد. دستگاه برش بتن برای انجام کارهای پیچیده و دقیق مانند برش دال ها، تیرها، ستون ها، دیوارها، کف ها، آسفالت و غیره به کار می رود.
  • دستگاه برش دیواری: دستگاهی است که با استفاده از تیغه های دیاموند، بتن یا مصالح دیگر را به صورت عمودی یا افقی برش می دهد. این دستگاه معمولا برقی یا هیدرولیکی است و بر روی یک ریل یا یک قاب نصب می شود. دستگاه برش دیواری برای انجام کارهای حساس و خاص مانند برش درب و پنجره، برش نما، سوراخ کاری بتن یا برش سوراخ های بزرگ و غیره به کار می رود.

امیدوارم پاسخ من برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال دیگری دارید، خوشحال می شوم به شما کمک کنم

وب سایت: https://arman-groups.ir

 

 

تماس

 

شماره تماس سریع برای خرید دستگاه مبل شویی صنعتی دریلی

شماره دفتر مرکزی: 02144152436 https://adinesazan.ir

 

سنگ ساختمانی

برای ورود به پیج اینستاگرام ما کلیک کنید