تولید کننده دستگاه های صنعتی شستشوی مبل و موکت

شستن موکت چسبیده با دستگاه
وقتی نوبت به تمیز کردن موکت در منزل می رسد، داشتن ابزار و وسایل مناسب تمیز کننده که گرد و غبار و کثیفی های موجود در الیاف موکت را از بین می‌ برد، اولین قدم است. اما تمیز کردن موکت ترفند هایی دارد. گاهی سرمایه گذاری روی دستگاه تنها راه برای به دست آوردن این حس تمیز کننده حرفه ای می باشد. اگر اکثریت خانه شما موکت چسبیده کار شده است. شستن موکت چسبیده با دستگاه یک ایده فوق ‌العاده‌ ای می باشد که برای شستشوی موکت اداری هم کاربرد دارد.  موکت ها پوشش هایی برای کف ساختمان ها و منازل است که در انواع مختلف تولید شده و برای پوشش کف منازل، سالن های نمازخانه، مساجد، ادارات، تئاترها و .... استفاده می شود. به مرور زمان و بر اثر رفت و آمد زیاد افراد و نیز آلودگی هوا، لایه هایی از گرد و غبار و دوده و نیز لکه های ریخته شدن مایعات روی موکت ها را فرا می گیرد که ظاهر موکت را تحت تاثیر قرار داده و زشت و کدر جلوه می دهد. موکت ها در بیشتر موارد با چسب به زمان چسبانده می شود که در جای خود ثابت بماند که امکان جدا کردن آن هم به راحتی وجود ندارد. از این رو استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل ضروری است.

مشکلات تمیز کردن موکت چسبیده با روش های سنتی
در روش های سنتی، شستن موکت با دست با استفاده از مواد شوینده صورت می گیرد. پس از تمیز کردن موکت، آب بخار شده و موکت شروع به خشک شدن می کند. بعضی از مواد شوینده ی بی کیفیت بقایای چسبناکی باقی می گذارند. به این صورت که محلول تمیز کننده در الیاف موکت نفوذ می ‌کند و با لکه و خاک در هم آمیخته می شوند. متاسفانه بخش قابل توجهی از مخلوط تمیز کننده در الیاف موکت باقی می‌ ماند و پس از تمیز کردن و خشک شدن بقایای چسبناکی را در بافت موکت ایجاد می کند. تصور کنید موهای خود را با شامپو می شوید، ولی در شستشوی کامل موفق نمی شوید. هنگامی که موهای شما خشک می شوند، به جای احساس تمیزی و نرمی در موهای  خود، احساس چسبندگی و سفتی می کنید؛ زیرا مقداری از شامپو در موهای شما باقی مانده است. چسبندگی موجود در الیاف موکت مانند آهن ربایی عمل کرده و آلودگی ها و لکه ها را جذب می کند. این مشکل موجب تحریک پوست و ایجاد حساسیت می شود و منجر به خارش، بیماری‌ های پوستی و همچنین بیماری ‌های تنفسی می شود. این مشکل به وجود آمده در روش سنتی است، که برای رفع آن باید موکت مدت طولانی آبکشی شود تا محلول تمیز کننده که در الیاف موکت نفوذ کرده، خارج شود. با این حال استخراج مواد شوینده باقیمانده در الیاف موکت کار سختی است. موکت سریع کثیف شده و مجبور به شستشوی دوباره آن می شوید. شستشوی زیاد  و تکرار زیاد عملیات موکت شویی موجب خراب شدن موکت می ‌شود. ممکن است در این صورت به دنبال روشهای خانگی مانند محلول ها برای تمیز کردن موکت خود بروید، اما این روشها هیچگونه عملکرد مناسب برای از بین بردن چسبندگی ها ندارند. در این صورت پیشنهاد ما به شما شستن موکت چسبیده با دستگاه خواهد بود.

مزیت‌های استفاده از دستگاه برای شستشوی موکت چسبیده
• بادوام
• مقرون‌ به‌ صرفه
• همه کاره
• دارای موتور های برقی
•  دارای مخزن دو گانه برای آب تمیز و کثیف
• جمع و جور و سبک
• یکی از بهترین مدل های قابل حمل
• با نفوذ به عمق موکت آلودگی، لکه، نشت را از بین می برد
• بهترین گزینه برای تمیز کردن موهای حیوان خانگی  
• موکت در سریع‌ ترین زمان ممکن خشک می شود
• در تمیز کردن آلوده ترین مناطق کار آمد است
• قوی ترین ابزار شست شوی موکت که در شستن موکت چسبیده حرفه ای است
شستن موکت چسبیده با دستگاه مزیت های فوق را دارا می باشد.

نتیجه گیری
روش های سنتی و استفاده از محلول برای شستشو و تمیز کردن موکت، هیچ گونه عملکرد مناسبی ندارند و موجب پوسته پوسته شدن موکت و آسیب به آن می شوند.
شما می توانید با استفاده از این دستگاه مبل شویی و موکت شویی برای شستشوی موکت چسبیده خود، در وقت و انرژی صرفه جویی کرده، نظافتی سریع و با کیفیت را تجربه کنید.
استفاده از این دستگاه برای شستشوی موکت چسبیده، بسیار کار آمد تر از روش های خانگی دیگر می باشد.
شستن موکت چسبیده با دستگاه برای خانه هایی که اکثریت آن با موکت کار شده است، یک ایده فوق العاده است.

تماس

 

شماره تماس سریع برای خرید دستگاه مبل شویی صنعتی دریلی

شماره دفتر مرکزی: 02144152436 https://adinesazan.ir

 

سنگ ساختمانی

برای ورود به پیج اینستاگرام ما کلیک کنید